slideshow1

Vrijdagen in mei

De vrijdagen in mei (3, 10, 17, 24 en 31 mei) staan weer bol van activiteiten op onze club. Voor elk wat wils. Klik op 'Lees meer' om te ontdekken wat er staat te gebeuren.

 

Kom jij ook naar het vrij begeleid tennis op de club?
Alle vrijdagen in mei van 18u00 tot 20u00 u. staan de banen weer open voor kinderen van 3 t.e.m. 12 jaar. Neem zeker je broertjes, zusjes en ouders mee naar de club, want er is voor iedereen genoeg vermaak.
- 18u00 - 19u00 Wit - Blauw en Rood (3 t.e.m. 8 jaar)
- 19u00 - 20u00 Oranje en Groen (9 t.e.m. 12 jaar)
Deelname aan het vrij begeleid tennis is gratis

LET´S HAVE A BREAK
Elke vrijdagavond van 19u00 tot 21u00 is de club het jeugdhuis van de sport voor iedereen tussen de 13 en 17 jaar. Ga de sportieve uitdaging aan op de tennisbaan en ook je vrienden en vriendinnen zijn van harte welkom. Tennisniveau of lid van de club maakt niet uit, iedereen is welkom. Een sportieve avond en chillen in de club!

Friday's Meet and Greet Padel @TPCR
Heb je vrienden, kennissen, collega's die graag eens een balletje slaan op het padelveld dan heten wij iedereen van harte welkom op alle vrijdagen in de maand Mei van 18 tot 21 uur. Elk lid mag dus een niet lid (of meerderen) meenemen om eens te padellen. Alle materiaal zal ter beschikking staan. Dit in combinatie met onze foodfriday's en gezellige sfeer garanderen we jullie en alle nieuwkomers een topavond.

#Foodfridays
Ons keukenteam zal ook elke vrijdag vanaf 18u30 een aperitiefje en lekker eten voorzien! Want geef nu zelf toe… Wie heeft er tijd om te koken als er ook padel of tennis kan gespeeld worden?! Inschrijven hoeft niet maar is mogelijk ad valvas in het clubhuis zodat jouw bordje zeker aan de kant wordt gehouden want OP=OP!

Goed om weten

 • Bij regenweer gaan de tennisactiviteiten niet door.
 • Aangepast schoeisel is verplicht.
 • Als je geen tennis- of padelracket hebt, kan je die bij ons lenen.
 • Terwijl de kids tennissen, kunnen de ouders rustig padellen of genieten van een aperitief op ons zonnig terras.
 • Na het tennissen of padellen kan je iets eten in ons clubhuis.
 • Is dit geen ideale manier om het weekend goed te beginnen na een drukke school- en werkweek?

Kalender

  

Onze Sponsors

Hartveilig Sportclub

LOGO-sportvriendelijkeclub

Tennis- en padelclub Roelandsveld

 • Adres: Sportlaan 24 – 1700 Dilbeek (kaart)
 • Contact: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
 • Website: www.tpcroelandsveld.be
 • Telefoon clubhuis: 02/569.73.14
 • Bank: BE61 1325 2016 9817
 • Ondernemingsvorm: VZW
 • Stamnummer: 7021
 • Lid van: Tennis Vlaanderen